LastPass

Şifre Yöneticisi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.4 MB
  • Version 3.1.10
  • Dil TR / EN
  • Firma Marvasol, Inc DBA LastPass
LastPass; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya sosyal ağ hesapları gibi hesaplarınızın şifrelerini tek bir yerde toplayarak saklamanıza olanak sağlayan oldukça güvenli bir şifre yöneticisidi

LastPass; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya sosyal ağ hesapları gibi hesaplarınızın şifrelerini tek bir yerde toplayarak saklamanıza olanak sağlayan oldukça güvenli bir şifre yöneticisidir.

Günlük hayatımızda internet üzerinde yaptığınız banka işlemleri ve kullandığınız sosyal ağ hesaplarınızın şifrelerini tek bir yerde toplayabilir ve sadece sizin belirleyeceğiniz tek bir şifre ile saklayabilirsiniz. 

AndroidiOSWindows PhoneWindows ve Mac platformlarında da kullanabileceğiniz uygulama çapraz platform desteğine sahip. Tüm cihazlarınız arasında senkronize olan uygulama, hesap adı ve şifre girişlerinizi otomatik olarak yapabiliyor ve böylece zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Şifrelerinizi korumanın yanı sıra sizin için önem taşıyan numara ve kredi kartı bilgilerini de güvenli bir şekilde kayıt ederek LastPass ile koruyabilmek mümkün. Ücretsiz sürümde maalesef ki reklam öğeleri bulunuyor. Ancak bu reklam öğelerinden rahatsız oluyorsanız 12$ ödeyerek ücretli sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
LastPass indir